HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

CİĞERCİ BASRİ DÖNER olarak, İstanbul Beyazıt Kapalı Çarşıda ciğer ile serüvenimize başladık. Ciğer , ciğerin yanında döner ve sabahları müşterilerimize sunduğumuz çeşitli ve lezzetli kahvaltıya da ekleyerek günümüze kadar ilk günkü lezzetimizi koruyarak gelmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin gösterdiği ilgiye kayıtsız kalmayarak, lezzetli ürünlerimizden daha çok kişinin yararlanmasını arzu ederek, 1985 yılında Beyazıt Gedikpaşada 2. Şubemizi açtık. Bu şubelerimize 1999 yılında 3. Şubemiz olan Esenler, 2013 yılında 4. Şubemiz olan Bayrampaşa ve son olarak 2018 yılında Yenibosna Kuyumcukent’te açtığımız 5. Şubemiz dâhil oldu. 

                CİĞERCİ BASRİ DÖNER olarak, 1980 yılında başladığımız gıda sektöründe siz değerli müşterilerimize lezzetli ve sağlıklı ürünler sunmak için gösterdiğimiz hassasiyetten ödün vermeyerek DÖNER, CİĞER ve KAHVALTI alanında kaliteli ürünler sunarak memnuniyetinizi en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş, en büyük referansımız müşterimizdir prensibini kendimize misyon edindik ve pazar payımızın artmasında müşterilerimizi bir güç olarak arkamızda hissederek yolumuza devam etmekteyiz.